
Комод у спальню з ящиками для зберігання К-3 100х38х73 Венге темний + дуб молочний Місткий комод
4 730,70 ₴
3 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502492
Комод у спальню з ящиками для зберігання К-3 100х38х73 Венге темний + дуб молочний Місткий комод Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Комод для спальні К-3 (телескопи) Венге темний + Дуб молочний
Комод К-3 від українського виробника Еверест дасть змогу не захаращувати місце постійного відпочинку та складати білизну та інші речі. Завдяки цьому шедевру надається можливість створювати оригінальні та стильні композиції інтер'єру будь-якої кімнати. Складається з однієї закритої тумби з внутрішньою полицею та чотирма висувними ящиками. Комод К-3 комплектується телескопічними напрямними для ящиків.
Купити недорого комод К-3 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге темний + дуб молочний
- Венге темний Дуб сонома
Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Габарити комода К-3 (Ш х Г х В) 100 х 38 х 73 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток. Відеоінструкція зі збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8773 |
| Назва | Комод у спальню з ящиками для зберігання К-3 100х38х73 Венге темний + дуб молочний Місткий комод |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Комод |
- Ціна: 3 639 ₴

