
Гарний письмовий стіл із надбудовою для школяра Соната Венге темний + Доб крафт золотий, Комп'ютерні столи
6 917,30 ₴
5 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502627
Гарний письмовий стіл із надбудовою для школяра Соната Венге темний + Доб крафт золотий, Комп'ютерні столи виготовлені з екологічно чистого ЛДСП
Стіл письмовий із надбудовою Еверест Соната венге темний + дуб крафт золотий
Письмовий стіл із надбудовою Соната зі стильної колекції Соната від української фабрики Еверест універсальний варіант для офісу або для роботи вдома. Нижня частина стола містить тумбу з трьома шухлядами та висувну полицю для клавіатури. Верхня надбудова має відкриті полиці — для книг, аксесуарів або дрібних прикрас, а також є два місткі відділи з відкидними дверцятами. У цьому відео представлена докладна збірка письмового столу та надставки фабрики Еверест.
Купити недорого письмовий стіл із надбудовою Соната Еверест можна в таких кольорах:
- Дуб сонома+Білий
- Венге темний + Білий
Письмовий стіл Соната можна придбати без надбудови.
Корпус і фасади письмового столу виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити письмового столу Соната з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 172 см
Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати інший Письмовий або комп'ютерний стіл із нашого каталогу:
Стіл комп'ютерний із надставкою Еверест Ліра (Ш х Г х В) 125 х 60 х 125 см
Комп'ютерний стіл Еверест студент Клас (Ш х Г х В) 125 х 60 х 148 см
Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см
Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см
Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см
Комп'ютерний стіл із полицями Еверест Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196,6 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Письмовий стіл із надбудовою Еверест Соната
Ваша робота заслуговує найкращого! Письмовий стіл із надбудовою Еверест Соната не тільки підкреслить ваш стиль, але й забезпечить комфорт і зручність під час виконання завдань. Завдяки продуманому дизайну й елегантному поєднанню темного венгу та дуба крафт золотого, цей стіл стане справжньою окрасою вашого робочого простору.
Не втрачайте можливість створити ідеальне середовище для продуктивності! Надбудова дає змогу організувати простір, зберігаючи все необхідне під рукою. Виберіть письмовий стіл, який не тільки відповідає вашим потребам, але й приносить естетичне задоволення. Зробіть перший крок до поліпшення робочого процесу вже сьогодні!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + крафт золотий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1720 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 110 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8984 |
| Назва | Гарний письмовий стіл із надбудовою для школяра Соната Венге темний + Доб крафт золотий, Комп'ютерні столи |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 5 321 ₴


