Топ
-23%

Письмовий стіл з надбудовою Еверест Соната венге темний + білий (DTM-2628)
6 917,30 ₴
5 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502628
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл з надбудовою Еверест Соната венге темний + білий Письмовий стіл із надбудовою Соната із стильної колекції Соната від української фабрики Еверест універсальний варіант для офісу або для роботи вдома. Нижня частина столу включає тумбу з трьома висувними ящиками і висувну полицю для клавіатури. Верхня надбудова має відкриті полиці – для книг, аксесуарів або дрібних прикрас, а також є два місткі відділи з відкидними дверцятами. У даному відео представлено детальне складання письмового столу та надставки фабрики Еверест. Відеоінструкція по збірці Купити недорого письмовий стіл з надбудовою Соната Еверест можна в наступних кольорах: Дуб сонома+Білий Венге темний+Дуб крафт золотий Письмовий стіл Соната можна придбати без надставки. Корпус та фасади письмового столу виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Габарити письмового столу Соната з надставкою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 172 см Якщо Вам не підійшов розмір, можна придбати інший Письмовий або комп'ютерний стіл з нашого каталогу: Стіл комп'ютерний з надставкою Еверест Ліра (Ш х Г х В) 125 х 60 х 125 см Комп'ютерний стіл Еверест Студент Клас (Ш х Г х В) 125 х 60 х 148 см Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Комп'ютерний стіл з полицями Еверест Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196,6 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити письмовий стіл Соната Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1720 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8985 |
| Назва | Стіл комп'ютерний однотумбовий 110х55х172 з надбудовою Еверест Соната Венге темний + Білий, Стіл для школяра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 321 ₴


