
Письмовий стіл для школяра стильний Міні ультра Еверест Дуб сонома, Комп'ютерні столи та письмові
1 956,50 ₴
1 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502640
Письмовий стіл для школяра стильний Міні ультра Еверест Дуб сонома, Комп'ютерні столи та письмові, (Ш х Г х В) 70 х 50 х 75 см

Стильна, сучасна конструкція комп'ютерний стіл Міні ультра від меблевої фабрики Еверест — ідеальний варіант для офісу, дому. Компактний, не займе багато місця, водночас вирізняється місткістю й зможе розташувати навіть персональний комп'ютер.
Мобільний варіант комп'ютерного стола на коліщатках. Заокруглена стільниця, під якою розташована полиця під клавіатуру, також є полиця під системний блок. Ця модель створить зручні умови для роботи. У цьому відео представлена детальна збірка комп'ютерного столу фабрики Еверест.
Заокруглена стільниця, під якою розташована полиця під клавіатуру, також є полиця під системний блок. Ця модель створить зручні умови для роботи. У цьому відео представлена детальна збірка комп'ютерного столу фабрики Еверест.
Купити недорого комп'ютерний стіл Міні ультра Еверест можна в таких кольорах:
- Дуб сонома
- Венге темний
Стіл комп'ютерний Міні ультра Еверест дуб сонома
Габарити комп'ютерного столу Міні ультраЕверест (Ш х Г х В) 70 х 50 х 75 см.
Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Якщо вам не підходить розмір або хочете придбати модель іншого дизайну.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОму ВІДЕ!
До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 700 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8997 |
| Назва | Письмовий стіл для школяра стильний Міні ультра Еверест Дуб сонома, Комп'ютерні столи та письмові |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 1 505 ₴

