
Вішак для одягу в передпокій Тандем із дзеркалом Дуб сонома, Сучасний комплект у передпокій коридор
2 230,80 ₴
1 716 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502650
Вішак для одягу в передпокій Тандем із дзеркалом Дуб сонома, Сучасний комплект у передпокій коридор з чистого ЛДСП
Зручна вішалка Тандем із дзеркалом від меблевої фабрики Еверест — функціональна в експлуатації. Актуальна та лаконічна модель чудово доповнить інтер'єр передпокою. Щит-вішалка обладнана подвійними гачками для одягу. Зверху є полиця для головних уборів або аксесуарів.
Вішалка Еверест Тандем із дзеркалом є частиною комплекту Передпокій Еверест Тандем із вішалкою й тумбою (ліва) для взуття.
Корпус і фасади вішалки виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Вішалка Еверест Тандем із дзеркалом дуб сонома
Габарити вішалки Тандем із дзеркалом (Ш х Г х В) 90 х 20 х 110 см
Вам не підходить розмір? У каталозі нашого сайту є й інші варіанти настінних вішалок:
- Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 20 х 130 см
- Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 20 х 40 см
- Ліберти (Ш х Г х В) 90 х 15,2 х 110 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Вішак для одягу в передпокій Тандем із дзеркалом Дуб сонома, Сучасний комплект у передпокій коридор |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Полиця для головних уборів | 1 |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Вішалка на стіну |
| Ширина | 900 см |
| Код: | 9007 |
- Ціна: 1 716 ₴

