
Стильна передпокій модульна Еверест Соната комплект 12 Венге темний + білий, Набірні меблі для передпокою
18 457,40 ₴
14 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502525
Стильна передпокій модульна Еверест Соната комплект 12 Венге темний + білий, Набірні меблі для передпокою (Ш х Г х В) 240 х 60 х 217 см
Ідеальний варіант для передпокою це Комплект 12 від меблевої фабрики Еверест зі стильної меблевої колекції Соната.
Передпокій із шафою-купе вважаються найбільш універсальними варіантами, тому що дають змогу не тільки повісити одяг, але й скласти інші необхідні дрібниці. Компактна тумба для взуття Соната ТО-600 прекрасно гармоніює зі шафою-купе Соната-1800. Над тумбою функціонально розміщена настінний щит вішалка Соната-600 з подвійними гачками для верхнього одягу.
До комплектації входять:
- Вішалка на стіну Еверест Соната-600
- Шафа-купе дводверна Соната-1800
- Тумба для взуття Еверест Соната ТО-600
Передпокій Еверест Соната венге темний + білий
Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити передпокою Соната комплект 12 (Ш х Г х В) 240 х 60 х 217 см
Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї серії Передпокої Соната:
- Соната 1 (Ш х Г х В) 200 х 38 х 205 см
- Соната 2 (Ш х Г х В) 240 х 38 х 205 см
- Соната 3 (Ш х Г х В) 120 х 38 х 205 см
- Соната 4 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 205 см
- Соната 5 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 205 см
- Соната 6 (Ш х Г х В) 210 х 130 х 205 см
- Соната 11 (Ш х Г х В) 220 х 60 х 217 см
- Соната 14 (Ш х Г х В) 200 х 60 х 217 см
- Соната 15 (Ш х Г х В) 210 х 130 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + білий |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2170 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9019 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стильна передпокій модульна Еверест Соната комплект 12 Венге темний + білий, Набірні меблі для передпокою |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 14 198 ₴
