
Компактна кутова передпокій Еверест Соната комплект 15 Венге темний + білий, Набірні меблі для передпокою
12 842,70 ₴
9 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502527
Компактна кутова передпокій Еверест Соната комплект 15 Венге темний + білий, Набірні меблі для передпокою (Ш х Г х В) 210 х 130 х 205 см
Якщо Ви вибираєте меблі для невеликої або квадратної передпокою, зверніть увагу на Комплект 15 від меблевої фабрики Еверест зі стильної колекції Соната.
Дві тумби для повсякденного взуття: Соната ТО-800 - місткість до 8 пар зимового взуття й компактна Соната ТО-600 для зберігання до 6 пар зимового взуття з відкидним униз дверцятами. Між тумбами посередині прикрасою передпокою стане кутова шафа Соната-700, який укомплектований ергономічною штангою для одягу.
До комплектації входять:
- Тумба для взуття Соната ТО-800
- Тумба для взуття Соната ТО-600
- Кутова шафа Соната-700
Передпокій Еверест Соната комплект 15 венге темний + білий
Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити передпокою Соната комплект 15 (Ш х Г х В) 210 х 130 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + білий |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 1300 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Вішалка для одягу | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9021 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Компактна кутова передпокій Еверест Соната комплект 15 Венге темний + білий, Набірні меблі для передпокою |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 9 879 ₴
