
Компактна передпокій Авео-2 Еверест Передпокій шафа в коридор ШП-1 Сонома + Трюфель, Модульна передпокій
13 330,20 ₴
10 254 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502662
Компактна передпокій Авео-2 Еверест Передпокій шафа в коридор ШП-1 Сонома + Трюфель, Модульна передпокій, Габарити передпокою (Ш х Г х В) 180 х 38 х 210 см

Модульна передпокій у сучасному стилі Еверест Авео-2 Дуб сонома + трюфель Сучасний комплект у передпокій коридор
Передпокій Авео-2 з двостулковою шафою ШП-1 від меблевої фабрики Еверест має функціональне та практичне наповнення. Стильні бюджетні меблі для облаштування передпокою. Передпокій Еверест Авео-2 обладнаний невеликою шафою з дзеркальними дверима. У нижній частині виробу передбачена тумба для взуття, у верхній частині виробу є щит із гачками для одягу та невелика полиця для зберігання головних уборів і парасольок. Також до комплекту входить окрема пряма двостулкова шафа ШП-1, в якій є трипел для вішалок і полиці для одягу.
До комплектації входять:
- Передпокій із дзеркалом Еверест Авео-2
- Шафа двостулкової Евересту ШП-1
Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Габарити передпокою (Ш х Г х В) 180 х 38 х 210 см
Якщо ж колірна гама Вашої передпокою інша придивіться до моделі Передпокій Еверест Авео-2 двостулковій шафі ШП-1 венге + дуб молочний.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для збирання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1800 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
| Назва | Компактна передпокій Авео-2 Еверест Передпокій шафа в коридор ШП-1 Сонома + Трюфель, Модульна передпокій |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 10 254 ₴
