Топ
-23%

Передпокій Бриз-1 Еверест з тумбою для взуття ТО-4 венге + дуб молочний (DTM-2663)
9 127,30 ₴
7 021 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502663
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передпокій Еверест Бриз-1 з тумбою для взуття ТО-4 венге + дуб молочний Маленький передпокій змушує нас використовувати тільки дійсно необхідні меблі. Зверніть увагу на функціональний комплект Передпокій Бриз-1 від меблевої фабрики Еверест це компактний набір меблів, який прикрасить невеликий передпокій вашого будинку. Усі елементи з модульної системи колекції Бриз. Тумба для взуття Бриз ТО-4 завдяки компактним розмірам підійде для будь-якої передпокою. Знизу розташовані два відділення під взуття та місткий ящик під аксесуари, а зверху дзеркало за яким присутні 4 полички для дрібниць. Вішалка підлогова Бриз оснащена подвійними гачками для верхнього одягу. Внизу є тумба для взуття з відкидними дверцятами. Зверху розташована невелика полиця для головних уборів. В комплектацію входять: Тумба для взуття з дзеркалом Еверест Бриз ТО-4 Вішалка підлогова Еверест Бриз У даному відео представлена детальна збірка Вішалки Бриз та Тумби під взуття Бриз ТО-4 фабрики Еверест. Відеоінструкція по збірці Купити недорого передпокій Бриз-1 Еверест можна у наступних кольорах: Венге + Дуб молочний Сонома + Трюфель Корпус та фасади передпокою виконані з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Габарити передпокою Бриз-1 (Ш х Г х В) 110 х 38 х 210 см Якщо Вам не підійшов розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї серії Передпокоїв Бриз: Передпокій Бриз 2 (Ш х Г х В) 180 х 38 х 210 см Передпокій Бриз 3 (Ш х Г х В) 190 х 80 х 210 см Передпокій Бриз 4 (Ш х Г х В) 200 х 38 х 210 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити передпокій Бриз-1 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9047 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Компактна передпокій у коридор Бриз-1 Еверест Венге+Дуб молочний, Набірні меблі для передпокою |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 021 ₴


