
Круглий м'який табурет металевий каркас, Прості табурети для кухні
884,08 ₴
702,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119993
Круглий м'який табурет металевий каркас, Прості табурети для кухні порошкове фарбування
Мінімальне замовлення від 2 штук. Доставка Нова Пошта.
Предоплата 20% від вартості.
Термін виготовлення до 10 робочих днів
Шановні покупці!
Для замовлення табуреток у коментарі до замовлення будь ласка, вкажіть: колір сидіння № и колір металу каркаса № (є на фото)
Доставка по тарифах Нова Пошта.
Характеристики:
Ширина; 350 мм.
Глибина; 350 мм.
Висота; 450 мм.
Діаметр сидіння; 350 мм.
Каркас; метал.
Сидіння; шкірозамінник.
Колір; на вибір (на фото нижче)
Виробництво; Україна
Гарантія; 12 місяців
+380(66) 328-84-56
+380(63) 857-27-60
+380(63) 857-27-60

Колір металу каркаса
Табурет Муза чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні! Висота стільця 45 см. Діаметр сидіння стільця 35 см. Порошкове фарбування каркаса чорного, сріблястого або білого кольору. Сидіння обтягнуте шкірозамінником. фіолетовий, салатовий, синій, жовтий, коричневий, сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Червоний, Коричневий, Чорний, Сірий, Білий, Жовтий, Капучіно, Синій |
| Колір каркасу | Білий, Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Сидіння | велюр, екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2352918324 |
| Висота | 450 |
| Глибина | 350 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | сталева профільна труба |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Тип мебели | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 702,28 ₴








