
Шафа для одягу двостулкової Еверест Соната-600 дуб крафт білий Сучасна двостулкова шафа в передпокій
5 128,50 ₴
3 945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502683
Шафа для одягу двостулкової Еверест Соната-600 дуб крафт білий Сучасна відкривна шафа в передпокій, ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Шафа двостулкової соната-600 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Шафа оснащена штангою для одягу.
Розміри:
Довжина — 600 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2050 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Шафа двостулкова Соната-600 Дуб крафт білий
Бюджетна модель шафи Соната-600 є невеликою дводверною шафою з колекції Соната від компанії Еверест. Виготовлений із якісного ЛДСП. Внутрішнє наповнення моделі являє собою поперечну штангу, що дає змогу розмістити необхідні предмети гардероба. Шафа займає мало місця, що дуже актуально для невеликих приміщень і добре поєднується з іншими елементами меблів.
Відкривна шафа Соната-600 — практична сучасна модель, яка дасть змогу створити затишну атмосферу в спальні або вітальні. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого шафу Соната-600 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Шафа виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарській компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 205,5 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: Шафа двостулкова Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 205 см Шафа розстібна Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 50 х 205 см Шафа кутової Соната-700 (Ш х ГГ В) 70 х 70 х 205 см Шафа 3-дний Соната-1200 ( х Г Г ГГ х В) 120 х 50 х 205 см Шафа-купе Соната-1200 (Ш х Г х В) 120 х 60 х 217 см Шафа-Каф Соната-1400 (Ш х ГГ В) 140 х 60 х 217 см Шафа-купе Соната-1800 (Ш х ГГ В) 180 х 60 х 217 см Шафал відкритий Соната ( х ШГ х 205 см Штраф-пелал надбудова Соната (Ш х Г х В) 40 х 32 х 97 см Шафа-пенал закритий Соната (Ш х Г х В) 40 х 38 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток залишилися питання або хочете дешево купити шафу Соната-600 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або жмите на жовтогарячу кнопку чату в правому нижньому кутку екрана, й наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповідаючи на всі питання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8801 |
| Артикул | 00000041251 |
| Висота | 205,5 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа для одягу двостулкової Еверест Соната-600 дуб крафт білий Сучасна двостулкова шафа в передпокій |
| Тип товару | Шафа розстібної |
- Ціна: 3 945 ₴













