
Шафа для одягу двостулкова 2-дверна Еверест Соната-800 Платяна шафа в передпокій
8 019,70 ₴
6 169 ₴
- Під замовлення
- Код: 502687
Відправка з 15 квітня 2026Шафа для одягу двостулкова 2-дверна Еверест Соната-800 Плажана шафа в передпокій, Дуб крафт білий
Дпостачання по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Шафа двостулкової соната-800 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Шафа оснащена штангою для одягу.
Розміри:
Довжина — 800 мм
Глибина — 500 мм
Висота — 2050 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Шафа двостулкова шафа соната-800 Дуб крафт білий Дводверна Соната-800 з колекції Соната від української торгової марки Еверест. Одночасно поєднує ідеальний дизайн і функціональність. Корпус і фасад виготовлені з якісного ЛДСП. Матеріал ручок — пластик. Усередині виріб обладнаний штангою для зберігання платтів, піджаків, верхнього одягу. Шафа Соната-800 — універсальна модель, виготовлена в сучасному дизайні, яку можна використовувати в передпокої, вітальні, дитячій. Добре гармонує з іншими меблями, тому її можна встановити як окремий елемент або придбати повний гарнітур. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого шафу Соната-800 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Шафа виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарській компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої. Габарити шафи Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 50 х 205,5 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: Шафа двостулкова Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 205 см Шафа розстібна Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 50 х 205 см Шафа кутової Соната-700 (Ш х ГГ В) 70 х 70 х 205 см Шафа 3-дний Соната-1200 ( х Г Г ГГ х В) 120 х 50 х 205 см Шафа-купе Соната-1200 (Ш х Г х В) 120 х 60 х 217 см Шафа-купе Соната-1400 (Ш х ГГ В) 140 х 60 х 217 см Шафа-купе Соната-1800 (Ш х ГГ В) 180 х 60 х 217 см Шафал відкритий Соната ( х ШШ х 20 х 205 см Шкарбонал надбудова Соната (Ш х Г х В) 40 х 32 х 97 см Шафа-пенал закритий Соната (Ш х Г х В) 40 х 38 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8805 |
| Артикул | 00000041253 |
| Висота | 205,5 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа для одягу двостулкова 2-дверна Еверест Соната-800 Платяна шафа в передпокій |
| Тип товару | Шафа розстібної |
- Ціна: 6 169 ₴













