
Шафа-пенал закрита в коридор Еверест Соната дуб крафт білий Шаф для одягу в спальню
3 446,30 ₴
2 651 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502691
Шафа-пенал закрита в коридор Еверест дуб крафт білий Шафа для одягу в спальню с колекции Соната
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Пенал закритий Соната для вітальні
Елемент модульної системи Соната - закритий пенал виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2050 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + Крафт | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Шафа-пенал закрита Соната Дуб крафт білий
Закритий шафа-пенал із колекції Соната — прості лаконічні меблі для щоденного користування. Виробляється українською меблевою компанією Еверест. Допоможе створити практичний і функціональний інтер'єр кімнати, що підходить для облаштування вітальні, спальні, передпокою, домашнього кабінету або офісу. Зручна конструкція характеризується правильними геометричними формами, складається з п'яти однакових полиць, на які можна розмістити багато важливих речей. Купити недорого шафу-пенал Соната Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Шафа-пенал виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Соната (Ш х Г х В) 40 х 38 х 205,5 см Не підходить розмір — не проблема.
Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: Шафа-пенал відкритий Соната (Ш х Г х В) 40 х 38 х 205 см Шаф-пенал надбудова Соната (Ш х Г х В) 40 х 32 х 97 см Шафа-пенал закритий Соната (Ш х Г В) 40 х 38 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8809 |
| Артикул | 00000041229 |
| Висота | 205,5 см |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа-пенал закрита в коридор Еверест Соната дуб крафт білий Шаф для одягу в спальню |
| Тип товару | Пенал |
| Фасад | ДСП ламінована |
- Ціна: 2 651 ₴






