
Комод у спальню з дверима та ящиком Еверест Соната-4 80х38х94 Комоди з ЛДСП на телескопах
3 429,40 ₴
2 638 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502699
Комод у спальню з дверима та ящиком Еверест Соната-4 80х38х94 Комоди з ЛДСП на телескопах, Дуб крафт білий
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Комод для речей Соната-4 з ящиками зроблений із ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 940 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт |
| Кількість дварок | 2 шт |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Крафт білий |
Комод Соната-4 Дуб крафт білий Сучасний комод Соната-4 від торгової марки Еверест стане незамінним атрибутом у житловому приміщенні. Є частиною меблевого гарнітура з колекції Соната. Завдяки простому та водночас стильному дизайну інтер'єр стане яскравішим та виразнішим, а також набуде додаткового місця для зберігання необхідних речей. Практична конструкція складається з шухляди й одного великого відділення з двома відкидними дверцятами. Внутрішнє наповнення укомплектоване додатковою полицею. Комод Соната-4 комплектується телескопічними напрямними повного висування для ящиків. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого комод Соната-4 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівеньень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Габарити комода Соната-4 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х ГГВ) 80 х 38 см Соната (ШГГВ) 80 х 38 х 94 см х В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8817 |
| Артикул | 00000041199 |
| Висота | 94 см |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Комод у спальню з дверима та ящиком Еверест Соната-4 80х38х94 Комоди з ЛДСП на телескопах |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Дуб крафт білий |
- Ціна: 2 638 ₴














