
Тумба приліжкова для спальні Еверест Соната 50х38х50 Приліжкові тумби сучасний стиль
1 963 ₴
1 510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502711
Тумба приліжкова для спальні Еверест Соната 50х38х50 Приліжкові тумби сучасний стиль, Дуб крафт білий
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Тумба приліжкова Соната
Тумба приліжкова Соната виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої спальні.
Розміри:
Довжина — 500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 500 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 2 шт |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасады тумбы | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Тумба приліжкова Соната Дуб крафт білий Тумба приліжкова Соната є елементом колекції Соната. Виготовлена українською меблевою фабрикою Еверест, яка приваблює функціональність. Надійна та продумана конструкція складається з двох невеликих ящиків із телескопічними напрямними. Обладнана якісною, надійною фурнітурою та кріпленнями. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого тумбу приліжкову Соната Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Венге темний +Дуб крафт золотий Дуб сонома + Білий Корпус і фасади тумби виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходять навіть до дитячої кімнати. Тумба приліжкова Соната випускається з габаритами (Ш х Г х В) 50 х 38 х 51 см Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу тумбу з нашого асортименту: Тумба приліжкова Ліберті (Ш х Г х В) 60 х 38 х 45.5 см Тумба приліготна Соната (Ш х Г х В) 50 х 38 х 51 см Тумба приліжкова Т-1 (Ш х Г х В) 40 х 40 х 40 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8829 |
| Артикул | 00000041245 |
| Висота | 50 см |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Назва | Тумба приліжкова для спальні Еверест Соната 50х38х50 Приліжкові тумби сучасний стиль |
| Тип товару | Тумба приліжкова |
| Колір | Дуб крафт білий |
- Ціна: 1 510 ₴







