
Сучасна тумба під телевізор Еверест ТВ 1500 Соната 150х38х50 Тумби під телевізор і апаратуру
4 015,70 ₴
3 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502715
Сучасна тумба під телевізор Еверест ТВ 1500 Соната 150х38х50 Тумби під телевізор і апаратуру. Дуб крафт білий
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Тумба ТВ 1500 Соната
Елемент модульної системи Соната — тумба під ТВ 1500 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої вітальні.
Розміри:
Ширина — 1500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 500 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Тумба Соната ТВ 1500 Дуб крафт білий Практична Тумба Соната ТВ 1500 від меблевої фабрики Еверест є елементом модульного гарнітура з колекції Соната. Виготовлена з якісного ЛДСП у класичному стилі, підійде для вітальні, оформленої в стилі прованс. Широка стільниця дає змогу поставити телевізор із великою діагоналлю екрана. Додатково тумба укомплектована двома місткими відділеннями з дверцятами та невеликим шухлядою. Зручна полиця над ящиком підходить для різних журналів або пульта телевізора. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого тумбу Соната ТВ 1500 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Корпус і фасади тв тумби виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу. Габарити тумби Соната ТВ 1500 Єверест (Ш х Г х В) 150 х 38 х 51 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: Соната ТВ 1100 (Ш х Г х В) 110 х 38 х 50 см Соната ТВ 1500 (Ш х Г х В) 150 х 38 х 51 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 510 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8833 |
| Артикул | 00000041239 |
| Кількість відкритих полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Сучасна тумба під телевізор Еверест ТВ 1500 Соната 150х38х50 Тумби під телевізор і апаратуру |
| Тип | Тумба |
| Тип товару | Тумба для телевізора |
| Колір | Дуб крафт білий |
- Ціна: 3 089 ₴









