
Стіл письмовий для школяра стильний Еверест Соната (110х55х75,5) дуб крафт білий, Письмові та комп'ютерні
4 369,30 ₴
3 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502719
Стіл письмовий для школяра стильний Еверест Соната (110х55х75,5) дуб крафт білий, Письмові та комп'ютерні столи від українського виробника Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Стіл письмовий Соната
Письмовий стіл учнівський Соната виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Прямий стіл із тумбою на 3 шухляди не займаємо багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний ноутбук. Велика стільниця дасть змогу розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання і водночас залишиться багато місця для навчання.
Додатково можна придбати підставку, яка міцно кріпиться до столу та допоможе заховати всі зайві речі.
Розміри:
Ширина — 1100 мм
Глибина — 550 мм
Висота — 750 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного збирання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 3 шт |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність шухляди для клавіатури | Да |
| Наявність надбудови | Немає |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Нове |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина: | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Письмовий стіл Соната Дуб крафт білий Письмовий стіл Соната є практичним бюджетним меблями з колекції Соната від українського виробника Еверест. Якісна та стильна модель з функціональним дизайном містить три висувні ящики для письмового приладдя й широку стільницю, на якій можна розмістити комп'ютер і необхідні речі для роботи. Також до комплектації входить спеціальна полиця для клавіатури. Такий стіл можна використовувати не тільки в офісі, але й удома. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого письмовий стіл Соната Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Дуб сонома + Білий Корпус і фасади письмового столу виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходять навіть до дитячої кімнати. Габарити столу Соната Еверест (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75,5 см Якщо Вам не підходить розмір, можна придбати інший комп'ютерний стіл із нашого асортименту: Стіл письмовий Соната (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75,5 см Стіл письмовий St4 (Ш х Г х В) 140 х 55 х В 75 см Стіл письмовий Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см СБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8837 |
| Артикул | 00000041233 |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Назва | Стіл письмовий для школяра стильний Еверест Соната (110х55х75,5) дуб крафт білий, Письмові та комп'ютерні столи |
| Особливості | Шухляди |
| Регулювання за висотою | Немає |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Форма | Прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
- Ціна: 3 361 ₴









