
Тумба для взуття з дверцятами Еверест Соната ТО-800 80х38х106 дуб крафт білий, Сучасні тумби під взуття
4 238 ₴
3 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502725
Тумба для взуття з дверцятами Еверест Соната ТО-800 80х38х106 дуб крафт білий, Сучасні тумби під взуття, ламінована ДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Тумба для взуття Соната ТО-800
Тумба для взуття ТО-800 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Довжина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 1055 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1055 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Тумба для взуття Соната ТО-800 Дуб крафт білий Тумба для взуття Соната ТО-800 із шикарної колекції Соната — практичний варіант для облаштування стильного інтер'єру передпокою. Ці меблі виготовлені в сучасному стилі надійною меблевою фабрикою Еверест. У корпусі розташовані два відділення для 8 пар зимового взуття з відкидними дверцятами. У верхній частині виробу є невеликий висувний ящик на телескопічних напрямних, у який можна помістити ключі та необхідні аксесуари. За бажання до тумби додатково можна придбати вішалку з цієї серії, створивши єдину композицію. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого тумбу для взуття Соната ТО-800 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Дуб сонома + Білий Корпус і фасади тумби виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Тумба для взуття Соната ТО-800 випускається з габаритами (Ш х Г х В) 80 х 38 х 106 Якщо Вам не підходить розмір або дизайн, можна придбати іншу модель із цієї серії: Соната ТО-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 51 см Соната ТО-800 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 106 см ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток залишилися питання або хочете дешево купити тумбу для взуття Соната ТО-800 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або жмите на жовтогарячу кнопку чату в правому нижньому кутку екрана, й наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповідаючи на всі питання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1055 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8843 |
| Артикул | 00000041243 |
| Тип | Тумбы |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт. |
| Матеріал | ДСП |
| Назва | Тумба для взуття з дверцятами Еверест Соната ТО-800 80х38х106 дуб крафт білий, Сучасні тумби під взуття |
| Розташування | Підлогові |
| Тип товару | Тумба для взуття |
| Фасад | ДСП ламінована |
- Ціна: 3 260 ₴











