
Вішалка на стіну для одягу Еверест Соната-600 60х130 см дуб крафт білий, Сучасна маленька передпокій
1 558,70 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502727
Вішалка на стіну для одягу Еверест Соната-600 60х130 см дуб крафт білий, Сучасна маленька передпокій, ламіноване ДСП завтовшки 16 мм
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Вішалка на стіну Соната-60
Вішалка виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 600 мм
Глибина — 200 мм
Висота — 1300 мм
Можливі колірні рішення:
|
Венге |
Сонома |
Крафт білий |
Крафт золотий |
|
|
|
|
|
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
|
Основні Характеристики |
|
|---|---|
|
Виробник |
Еверест |
|
Країна виробник |
Україна |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
|
|
|
Стан |
Нове |
|
Габаритні розміри |
|
|
Висота |
1300 мм |
|
Глибина |
20 мм |
|
Ширина |
600 мм |
|
Матеріал виготовлення |
|
|
Корпус (каркас) |
ламінована ДСП |
|
Гачки |
метал |
|
Фасади |
ламінована ДСП |
|
Користувацькі характеристики |
|
|
Колір |
Крафт білий |
Вішалка на стіну Еверест Соната-600 Дуб крафт білий Розмістити в передпокої шафу для одягу виходить не завжди. Пропонуємо Вам настінний щит вішака Соната-600 від фабрики Еверест — це чудовий варіант для невеликих передпокоїв. Вішалка виготовлена з якісного ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Планка вертикального розташування, на якій розташовано п'ять гачків для верхнього одягу. Зверху є полиця для головних уборів. Розміри: Ширина — 60 см Глибина — 17 см Висота — 130 см До комплекту до вішалки Ви можете замовити й інші вироби з колекції Соната — комод, тумбу для взуття, шафа велика або маленька. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого вішалку Соната-600 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний Дуб сонома Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї категорії товарів. Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 17 х 130 см Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 17 х 40 см Ліберті (Ш х Г х В) 90 х 15,2 х 110 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОму ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8845 |
| Артикул | 00000041257 |
| Вішак для одягу | Да |
| Кількість предметів | 1 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП ламінована |
| Назва | Вішалка на стіну для одягу Еверест Соната-600 60х130 см дуб крафт білий, Сучасна маленька передпокій |
| Відділення для головних уборів | Да |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип | Вішалки |
| Тип передпокою | стандартна |
| Тип товару | Вішалка на стіну |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
- Ціна: 1 199 ₴










