Топ
-23%

Кухонний модуль верхній Еверест Еко 300 дуб сонома 30х30х58 см (DTM-2767)
923 ₴
710 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502767
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний модуль верхній Еверест Еко 300 дуб сонома Кухонний модуль верхній Еко 300 від меблевої фабрики Еверест - це ідеальне рішення для створення максимально ефективного використання простору на кухні. Він складається з внутрішньої полиці, яка використовується для зберігання різного кухонного приладдя та продуктів харчування. Модуль виконаний з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan та відрізняється міцністю та довговічністю. Габарити верхньої шафи: Ширина - 30 см Глибина - 30 см Висота - 58 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для складання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити кухонний модуль Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9050 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636983-seriya-eko |
| Клас кухні | Економ |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni |
| Назва | Кухонна шафа верхня Еко 300 дуб сонома 30х30х58 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Поверхня кухні | Матова |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Верхние |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴


