
Тумба кухонна на 3 ящики Еко 400 дуб сонома + гафель без стільниці 40х46х82 см Кухонний модуль
2 512,90 ₴
1 933 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502783
Кухонний модуль на 3 ящики Еверест Еко 400 Дуб сонома+трюфель БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль нижній із шухлядами Еко 400 від меблевої фабрики Еверест — дасть змогу функціонально використовувати простір, а також створити вдосталь місця для зберігання необхідних аксесуарів для кухні. Він складається з трьох ящиків на роликових напрямних, які можна використовувати для зберігання різного кухонного приладдя та харчових продуктів. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 40 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Відкрийте ідеальний кухонний модуль на 3 ящики Еверест Еко, що поєднує в собі елегантний дизайн і практичність. Завдяки сучасному колірному рішенню дуб сонома в поєднанні з трюфельним відтінком цей модуль стане стильним акцентом у вашій кухні, підкреслюючи її індивідуальність. Компактні розміри 40х46х82 см дають змогу легко інтегрувати його в будь-який простір, створюючи затишну атмосферу.
Не проґавте можливість поліпшити організацію вашого кухонного простору! Три місткі ящики забезпечать удосталь місця для зберігання всіх необхідних кухонних приладів і аксесуарів. Модуль виготовлений із якісних матеріалів, що гарантує довговічність і надійність використання. Вибирайте кухонний модуль Еверест Еко та насолоджуйтеся комфортом і ладом на вашій кухні щодня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + трюфель |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9065 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636983-seriya-eko |
| Клас кухні | Економ |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni |
| Назва | Тумба кухонна на 3 ящики Еко 400 дуб сонома + гафель без стільниці 40х46х82 см Кухонний модуль |
| Наявність стільниці | Немає |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Поверхня кухні | Матова |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 933 ₴


