
Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 500 дуб сонома + гафель без стільниці 50х46х82 см
2 061,80 ₴
1 586 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502792
Кухонний модуль нижній "Еверест Еко" — стиль і функціональність у вашій кухні
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошіть повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Кухонний модуль нижній із ящиком Еверест Еко 500 дуб сонома + гафель
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ Стільниці.
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еко 500 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Він складається з одного ящика на роликових напрямних і полиці, яка розміщена за дверцятами для зберігання різноманітних кухонних речей і посуду. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю. Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 50 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляють у фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є сканти) Молоток
Відкрийте для себе ідеальне поєднання стилю та практичності з кухонним модулем нижнім "Еверест Еко". Елегантний предмет меблів, виготовлений у кольорах дуба сонома та трюфеля, стане яскравим акцентом вашої кухні. Завдяки своїм компактним розмірам він легко впишеться в будь-який інтер'єр, забезпечуючи водночас вдосталь місця для зберігання ваших кухонних приладів і аксесуарів.
Модуль обладнаний зручними ящиками, що дає змогу організувати простір і підтримувати лад. Висока якість матеріалів гарантує довговічність і зносостійкість. Не втрачайте можливість оновити свою кухню — виберіть "Еверест Еко" і насолоджуйтеся комфортом та естетикою щодня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + трюфель |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9074 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 500 дуб сонома + гафель без стільниці 50х46х82 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома + трюфель | Дуб сонома + трюфель |
- Ціна: 1 586 ₴


