
Тумба кухонна нижня під мийку Еко 600 дуб сонома+трюфель без стільниці 60х46х82 см
1 719,90 ₴
1 323 ₴
- Під замовлення
- Код: 502813
Відправка з 15 квітня 2026Кухонний модуль під мийку Еверест Еко 600
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошіть повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Кухонний модуль під мийку Еверест Еко 600 дуб сонома+трюфель
Внимание! Ціни на модулі вказані безтолешниці.
Кухонний модуль під мийку Еко 600 від меблевої фабрики Еверест — зручний і практичний варіант, що дає змогу ефективно розташувати робочі зони. Нижній модуль пристосований під вбудовану мийку, у нижній частині дві дверцята за якими можна розташувати кухонне приладдя. Виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю. Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 60 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток
Відкрийте нові горизонти у вашій кухні з кухонним модулем під мийку Еверест Еко 600. Цей стильний і функціональний елемент меблів виготовлений із якісних матеріалів у квітах дуб сонома та трюфель. надає нотку елегантності до будь-якого інтер'єру. Компактні розміри 60х46х82 см дають змогу зручно розмістити модуль навіть у невеликих кухнях, забезпечуючи оптимальне використання простору.
Не проґавте можливість підвищити комфорт вашого кухонного простору! Модуль не тільки прикрасить вашу кухню, а й стане надійною основою для миття. Завдяки сучасному дизайну та продуманій конструкції, він легко впишеться у ваш спосіб життя, забезпечуючи функціональність і зручність у повсякденному використанні. Виберіть Еверест Еко 600 і насолоджуйтеся якістю й комфортом на кожному кроці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + трюфель | Дуб сонома + трюфель |
| Код: | 9095 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня під мийку Еко 600 дуб сонома+трюфель без стільниці 60х46х82 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 323 ₴


