
Тумба кухонна нижня Еко 300 зі стільницею дуб сонома+трюфель 30х46х82 см
1 990,30 ₴
1 531 ₴
- Під замовлення
- Код: 502880
Відправка з 15 квітня 2026Кухонний модуль нижній Еверест Еко 300
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Кухонний модуль нижній Еверест Еко 300 (зі стільницею) дуб сонома+трюфель
Кухонний модуль нижній Еко 300 зі стільницею від меблевої фабрики Еверест — це зручне та функціональне рішення для будь-якої кухні. Він складається з внутрішньої полиці, яка використовується для зберігання різного кухонного приладдя та харчових продуктів. Його стильний дизайн ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколь, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту. Плінтус, що з'єднує стільницю зі стіною в КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!
Комплект містить:
- Кухонний модуль нижній Еверест Еко 300 дуб сонома+трюфель 30х46х82 см (EVR-2771)
- Стільниця Еверест Петра Бежева U-28 мм 30х60 см (EVR-2867)
Габарити:
- Ширина — 30 см
- Глибина — 60 см
- Висота — 82 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
Відкрийте для себе новий рівень зручності та стилю з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко 300. Цей елегантний модуль, виготовлений у кольорах дуб сонома та трюфель, стане ідеальним доповненням до вашої кухні.. Його компактні розміри 30х46х82 см дають змогу ефективно використовувати простір, а стільниця забезпечує додаткову робочу площу для приготування їжі. Завдяки сучасному дизайну, цей модуль легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку сучасності та затишку.
Не проґавте можливість зробити вашу кухню функціональною та стильною. Кухонний модуль нижній Еверест Еко 300 не тільки практичний, але й має естетично привабливий вигляд. Його висока якість матеріалів гарантує довговічність і зносостійкість, а легкий догляд дасть змогу вам насолоджуватися ним без зайвих турбот. Виберіть Еверест Еко 300 і створіть кухню, що поєднує сучасний дизайн, зручність і екологічну чистоту для вашого дому!
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміру створивши готовий кухонний комплект.
Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + трюфель |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9162 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636983-seriya-eko |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni |
| Назва | Тумба кухонна нижня Еко 300 зі стільницею дуб сонома+трюфель 30х46х82 см |
| Наявність стільниці | Да |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 531 ₴


