Топ
-23%

Кухонний модуль під сушарку Еверест Еко 800 дуб сонома 80х30х58 см (DTM-2831)
1 573 ₴
1 210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502831
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний модуль під сушарку Еверест Еко 800 дуб сонома Кухонний модуль Еко 800 від меблевої фабрики Еверест - це функціональний елемент кухонного гарнітура. Легкий, теплий та домашній стиль в інтер'єрі кухні. Ця секція розрахована для встановлення двох полиць для сушіння посуду. Модуль виконаний з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan та відрізняється міцністю та довговічністю. Сушарка для посуду У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ! Габарити верхньої шафи: Ширина - 80 см Глибина - 30 см Висота - 58 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для складання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити кухонний модуль Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9113 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636983-seriya-eko |
| Клас кухні | Економ |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni |
| Назва | Кухонна шафа під сушарку Еко 800 дуб сонома 80х30х58 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Поверхня кухні | Матова |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Верхние |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴


