
Тумба кухонна нижня під мийку Еко 800 дуб сонома+трюфель без стільниці 80х46х82 см Кухонний модуль
1 953,90 ₴
1 503 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502837
Кухонний модуль під мийку Еверест Еко 800 — ідеальне рішення для вашої кухні
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Кухонний модуль під мийку Еверест Еко 800 дуб сонома+трюфель
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль під мийку Еко 800 від меблевої фабрики Еверест — зручний і практичний варіант, що дає змогу ефективно розташувати робочі зони. Нижній модуль пристосований під вбудовану мийку, у нижній частині дві дверцята за якими можна розташувати кухонне приладдя. Виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 80 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Шукаєте стильний і функціональний модуль для вашої кухні? Кухонний модуль під мийку Еверест Еко 800, виготовлений у привабливому кольорі дуб сонома з елементами трюфеля, стане справжньою знахідкою. Його компактні розміри 80х46х82 см дають змогу зручно вписати модуль навіть у малогабаритні приміщення, забезпечуючи водночас вдосталь місця для розміщення мийки та аксесуарів для кухні.
Цей модуль не тільки естетично привабливий, але й надзвичайно практичний. Завдяки тому, що немає стільниці, ви можете самостійно вибрати матеріал і дизайн, які найкраще відповідають вашому інтер'єру. Висока якість виробництва гарантує довговічність і надійність у використанні. Виберіть кухонний модуль Еверест Еко 800 і створіть затишок у вашій кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + трюфель |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9119 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня під мийку Еко 800 дуб сонома+трюфель без стільниці 80х46х82 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 503 ₴


