
Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 800 дуб сонома+трюфель без стільниці 80х46х82 см Кухонний модуль
2 731,30 ₴
2 101 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502840
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еверест Еко 800 дуб сонома+трюфель
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еко 800 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні, дасть змогу ефективно розташувати робочі зони. Зверху розміщений висувний ящик на роликових напрямних для кухонної дрібниці, внизу дві двостулкові дверцята за якими розташована полиця для зберігання різного кухонного приладдя та посуду. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 80 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Відкрийте нові можливості для вашої кухні з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Цей стильний і функціональний елемент меблів виготовлений у кольорах дуб сонома та трюфель, ідеально впишеться в сучасний інтер'єр, надаючи йому затишку й елегантності. Завдяки своїм компактним розмірам 80х46х82 см, він стане чудовим рішенням для будь-якого простору, забезпечуючи вдосталь місця для зберігання ваших кухонних приладів і аксесуарів.
Не втрачайте можливість зробити вашу кухню більш організованою та стильною! Модуль обладнаний практичним ящиком, що дає змогу зручно розмістити всі необхідні речі під рукою. Вибираючи кухонний модуль Еверест Еко, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й можливість створити атмосферу комфорту та комфорту у вашому домі. Замовте вже сьогодні й насолоджуйтеся новими враженнями від приготування їжі в оновленому просторі вашої кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9122 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 800 дуб сонома+трюфель без стільниці 80х46х82 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 2 101 ₴

