
Кухонна шафа, верхній радіус Еко дуб сонома 28х28х58 см Кухонний модуль
742,30 ₴
571 ₴
- Під замовлення
- Код: 502843
Відправка з 15 квітня 2026Кухонна шафа верхній радіус Еко дуб сонома 28х28х58 см Кухонний модуль зневоднення мей фабрики Еверест
Кухонний модуль верхній радіус Еко зневоднення мей фабрики Еверест — ідеально доповнить будь-який інтер'єр кухні. Ця секція є завершенням кухонного гарнітура. Відкриті полички для предметів декору, різного кухонного приладдя. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Габарити верхньої шафи:
- Ширина — 28 см
- Глибина — 28 см
- Висота — 58 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Кухонний модуль верхній радіус Евересту Еко дуб сонома
Відкрийте новий рівень зручності та стилю у вашій кухні з кухонним модулем верхнього радіуса Еверест. Його елегантний дизайн у кольорі дуб сонома не тільки прикрасить інтер'єр, а й надасть йому сучасного вигляду. Завдяки компактним розмірам 28х28х58 см, цей модуль легко впишеться в будь-який простір, створюючи оптимальні умови для зберігання кухонного приладдя та продуктів.
Не проґавте можливість підвищити функціональність вашої кухні! Модуль виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність і надійність. Вибираючи кухонний модуль Еверест, ви отримуєте не тільки практичність, але й естетичне задоволення від використання. Додайте його до свого інтер'єру вже сьогодні й насолоджуйтеся комфортом щодня!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9125 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636983-seriya-eko |
| Клас кухні | Економ |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni |
| Назва | Кухонна шафа, верхній радіус Еко дуб сонома 28х28х58 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Поверхня кухні | Матова |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Верхние |
- Ціна: 571 ₴