
Стильна передпокій міні для дому Еверест Мікс сонома + білий Меблі в передпокій готова
4 102,80 ₴
3 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502181
Стильна передпокій міні для дому Еверест Мікс Дуб сонома + білий Мебель у передпокій готова
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Передпокій для дому Мікс

Передпокій для дому Мікс Тандем
Попри стиль мінімалізму, передпокій Мікс Тандем дуже містка та універсальна. До комплекту входить тумба для взуття на 2 секції, дзеркало, щит на 4 гачки та 2 полички для зберігання дрібниць і ключів. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів передпокою — ламіноване ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм.
Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2000 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге + Дуб молочний | Венге + Білий | Сонома + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Передпокій Мікс Еверест Дуб сонома + Білий
Передпокій для дому Мікс із стильної колекції Мікс від української фабрики Еверест містка та універсальна. Ідеально доповнить інтер'єр передпокою й допоможе все зберігати на своїх місцях. Передпокій Мікс характеризується мінімалістичним дизайном без ручок, що дасть змогу організувати зручну та продуману систему зберігання речей навіть у невеликому приміщенні. Ця модель має повноцінну тумбою для взуття на 6 пар зимового взуття, щит на 4 гачки, дзеркало та дві невеликі полиці для зберігання необхідних аксесуарів. Купити недорого передпокій Мікс Еверест можна в таких кольорах: Венге + Дуб молочний, Сонома + Білий. Передпокій Мікс обладнана дзеркалом, тумбою для взуття на 2 секції, щитом на 4 гачки та двома невеликими полицями. Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити передпокою Мікс (Ш х Г х В) 80 х 38 х 200 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8642 |
| Назва | Стильна передпокій міні для дому Еверест Мікс сонома + білий Меблі в передпокій готова |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 3 156 ₴








