
Кухонна шафа верхня Еко 800 дуб сонома 80х30х58 см Кухонний модуль Еверест
1 719,90 ₴
1 323 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502825
Кухонний модуль верхній Еверест Еко — стиль і функціональність для вашої кухні
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Кухонний модуль верхній Еверест Еко 800 дуб сонома
Кухонний модуль верхній Еко 800 від меблевої фабрики Еверест — це надійність і функціональність у кухні. Дві дверцята за якими розташована полиця для посуду, тут також зберігають баночки зі спеціями, сахарниці, чай, кава, різне кухонне приладдя. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Габарити верхньої шафи:
- Ширина — 80 см
- Глибина — 30 см
- Висота — 58 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Відкрийте нові горизонти кухонного дизайну з верхнім модулем Еверест Еко. Елегантний кухонний елемент, виготовлений у стильному дубі сонома, не тільки доповнить інтер'єр вашої кухні, але й забезпечить зручність у використанні. Завдяки своїм компактним розмірам, цей модуль легко впишеться в будь-який простір, створюючи атмосферу затишку та гармонії.
Не проґавте можливість підвищити функціональність вашої кухні! Модуль Еверест Еко поєднує якість, естетику та практичність, що робить його ідеальним вибором для сучасних господинь. Виберіть цей модуль і насолоджуйтеся комфортом і стилем у кожному приготуванні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9107 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636983-seriya-eko |
| Клас кухні | Економ |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni |
| Назва | Кухонна шафа верхня Еко 800 дуб сонома 80х30х58 см Кухонний модуль Еверест |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Поверхня кухні | Матова |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Верхние |
- Ціна: 1 323 ₴


