
Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 400 дуб сонома + трюфель зі стільницею 40х46х82 см
2 606,50 ₴
2 005 ₴
- Під замовлення
- Код: 502892
Відправка з 15 квітня 2026Кухонний модуль нижній із ящиком Еверест Еко 400
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошіть повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Кухонний модуль нижній з ящиком Еверест Еко 400 дуб сонома + гафель (зі стільницею)
Кухонний модуль нижній із шухлядою та стільницею Еко 400 від меблевої фабрики Еверест — зручний і практичний варіант, що дає змогу ефективно розташувати робочі зони, а також. Він складається з одного ящика на роликових напрямних і полиці, яка розміщена за дверцятами для зберігання різноманітних кухонних речей і посуду. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю. Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколь, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту. Плінтус, що з'єднує стільницю зі стіною В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!
Комплект містить:
- Кухонний модуль нижній з ящиком Еверест Еко 400 дуб сонома + гафель 40х46х82 см (EVR-2786)
- Стільниця Еверест Петра Бежева U-28 мм 40х60 см (EVR-2873) — 82 см
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток
Шукаєте ідеальне рішення для вашої кухні? Кухонний модуль нижній із ящиком Еверест Еко 400 стане справжньою знахідкою! Його стильний дизайн у квітах дуб сонома та трюфель не тільки доповнить інтер'єр, але створить затишок у вашій кухні. Завдяки продуманим розмірам 40х46х82 см, цей модуль легко впишеться в будь-який простір, забезпечуючи максимальну функціональність.
Не втрачайте можливість організувати свій кухонний простір! Зручний ящик дає змогу зберігати всі необхідні речі під рукою, а стільниця забезпечує додаткову робочу поверхню. Вибираючи кухонний модуль Еверест Еко, ви отримуєте не тільки практичність, але й естетичне задоволення. Подаруйте своїй кухні новий вигляд із цим стильним модулем!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + трюфель |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Назва | Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 400 дуб сонома + гафель зі стільницею 40х46х82 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Код: | 9174 |
- Ціна: 2 005 ₴


