
Тумба кухонна нижня Еко 800 дуб сонома + гафель зі стільницею 80х46х82 см
3 602,30 ₴
2 771 ₴
- Під замовлення
- Код: 502907
Відправка з 15 квітня 2026Кухонний модуль нижній Еверест Еко: стиль і функціональність
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошіть повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Кухонний модуль нижній Еверест Еко 800 дуб сонома+трюфель (зі стільницею)
Кухонний модуль нижній Еко 800 зі стільницею від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Дві дверцята за якими розташована полиця для кухонного приладдя. Модуль допоможе раціонально організувати місця зберігання харчових продуктів і необхідних пристроїв. Виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю. Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколь, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту. Плінтус, що з'єднує стільницю зі стіною в КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ! Комплект містить: Кухонний модуль нижній Еверест Еко 800 дуб сонома + гафель 80х46х82 см (EVR-2834) Стільниця Еверест Петра Бежева U-28 мм 80х60 см потрібен Мебель є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати і об'єднати для вашої кухні будь-який колір, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість придбати готовий кухонний набір.
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект.
Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток ity Залишилися питання або хочете дешево купити кухонний модуль Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або жмите на жовтогарячу кнопку чату в правому нижньому кутку екрана, й наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповідаючи на всі питання!
Відкрийте для себе ідеальне поєднання елегантності та практичності з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Цей модуль, виготовлений у сучасному дизайні з дуба сонома та трюфеля, стане чудовим доповненням до вашої кухні, надаючи їй сучасного вигляду. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально впишеться навіть у невеликі приміщення, а його стильна стільниця надає додаткову зручність у використанні.
Не проґавте можливість оновити вашу кухню з кухонним модулем Еверест Еко! Він не тільки є практичним рішенням для зберігання, але й підкреслює ваш унікальний стиль. Інвестувати в якість і стиль, які слугуватимуть вам багато років, створюючи комфортну атмосферу для приготування їжі та сімейних зустрічей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9189 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня Еко 800 дуб сонома + гафель зі стільницею 80х46х82 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
- Ціна: 2 771 ₴

