
Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 800 дуб сонома + гафель зі стільницею 80х46х82 см
4 056 ₴
3 120 ₴
- Під замовлення
- Код: 502910
Відправка з 15 квітня 2026Кухонний модуль нижній Еверест Еко: стиль і функціональність
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошіть повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Відкрийте для себе ідеальне поєднання елегантності та практичності з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Цей стильний меблевий елемент виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність і надійність. Завдяки своїм компактним розмірам, модуль легко впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи вашій кухні сучасного вигляду.
ящик, що входить до складу модуля, забезпечує вдосталь місця для зберігання кухонного приладдя й аксесуарів. Стільниця, виготовлена в кольорах дуба сонома та трюфеля, додає нотку тепла та затишку вашій кухні. Не проґавте можливість оновити свій простір — модуль Евересту Еко стане чудовим доповненням до вашого будинку!
Кухонний модуль нижній з ящиком Еверест Еко 800 дуб сонома+трюфель (зі стільницею)
Кухонний модуль нижній із шухлядою та стільницею Еко 800 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні, дасть змогу ефективно розміститися з будь-якою кухнею. Зверху розміщений висувний ящик на роликових напрямних для кухонних дрібниць, внизу дві дверцята, за якими розташована полиця для зберігання різного кухонного приладдя та посуду. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю. Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколь, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Плінтус, що з'єднує стільницю зі стіною в КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!
Комплект містить:
Кухонний модуль нижній з ящиком Еверест Еко 800 дуб сонома + гафель 80х46х82 см (EVR-2840)
Стільниця Еверест Петра Бежева U-28 мм 80х60 см (EVR-2878) — 82 см
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект.
Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9192 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня з шухлядою Еко 800 дуб сонома+трюфель зі стільницею 80х46х82 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
- Ціна: 3 120 ₴


