
Тумба кухонна нижня під духовку Еко 600 дуб сонома+трюфель без стільниці 60х46х82 см
1 446,90 ₴
1 113 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502960
Кухонний модуль під духовку Еверест Еко 600
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошіть повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Кухонний модуль під духовку Еверест Еко 600 дуб сонома+трюфель (без стільниці)
Внимание! Ціна на модуль вказана БЕЗ стільниці.
Кухонний модуль під духовку Еверест Еко 600 від меблевої фабрики Еверест — це компактний елемент кухонних меблів, призначений для встановлення духової шафи в нішу та створення зручної робочої зони на кухні. Модуль має практичний дизайн і вирізняється лаконічним стилем, що дає змогу використовувати його в різних інтер'єрах. Модуль знизу обладнаний нішею, що закривається відкидним фасадом на петлях, у якій можна зберігати кухонне приладдя. Кухонний модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю. Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити: Ширина — 60 см Глибина — 46 см Висота — 82 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект.
Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
Шукаєте стильний і функціональний кухонний модуль під духовку? Кухонний модуль Еверест Еко 600 — це ідеальне рішення для вашої кухні. Його елегантний дизайн у квітах дуб сонома та трюфель доповнить не тільки інтер'єр, а й створить затишну атмосферу. Виготовлений із якісних матеріалів, цей модуль забезпечить надійність і довговічність використання.
Завдяки своїм компактним розмірам 60х46х82 см, модуль легко впишеться в будь-який куточок вашої кухні, надаючи додатковий простір для зберігання. Не проґавте можливість оновити свою кухню з кухонним модулем Еверест Еко 600 — зробіть свій кулінарний досвід ще приємнішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9242 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня під духовку Еко 600 дуб сонома+трюфель без стільниці 60х46х82 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
- Ціна: 1 113 ₴