
Універсальна полиця для книг із ДСП Еверест ПЛН-2 Лайт Дуб сонома Полиці настінні для дому та офісу
991,90 ₴
763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504667
Універсальна полиця для книг із ДСП Еверест ПЛН-2 Лайт Дуб сонома Полиці настінні для дому та офісу, Книжкова полиця над столом
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
.
Полиця навісна Лайт ПЛН-2
Полиця навісна Лайт ПЛН-2 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 220 мм
Висота — 280 мм
Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Полиця навісна Еверест ПЛН-2 Лайт Дуб сонома
Полиця Еверест ПЛН-2 з колекції Лайт — це зручне й елегантне рішення для організації простору у вашому інтер'єрі. Поєднуючи в собі стильний дизайн і функціональність, вона доповнить вашу кімнату, надавши додатковий простір для зберігання й декору. Дизайн полиці простий і витончений, даючи змогу легко інтегрувати її в різні стилі приміщення. Надається місце для зберігання різноманітних предметів, чи то книги, фотографії, декоративні елементи, чи то важливі дрібниці. Ця полиця надає унікальну можливість поліпшити організацію простору у вашому домі, додати функціональність і водночас підкреслити стиль вашого інтер'єру. Габарити полиці ПЛН-2 Лайт: Ширина — 80 см Глибина — 22 см Висота — 28 см Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шлунник) Молоток. У нас Ви можете купити за доступною ціною настінну полицю від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9580 |
| Артикул | 00000052393 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Назва | Універсальна полиця для книг із ДСП Еверест ПЛН-2 Лайт Дуб сонома Полиці настінні для дому та офісу |
| Призначення | Для спальні, вітальні для дитячої |
| Розташування | Настінні |
| Тип товару | Полиця навісна |
- Ціна: 763 ₴





