
Комод у передпокій із ящиками Еверест КЛ-4 Лайт 140х38х93 см Графіт Довгі комоди з дверцятами для спальні
6 575,40 ₴
5 058 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504899
Комод у передпокій із ящиками Еверест КЛ-4 Лайт 140х38х93 см Графіт Довгі комоди з дверцятами для спальні, телескопічні напрямні
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Комод Лайт КЛ-4 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 930 мм
Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Комод Еверест КЛ-4 Лайт (телескопічні напрямні) Графіт
Комод Еверест КЛ-4 з колекції Лайт — це вишукане та багатофункціональне рішення для вашого інтер'єру, що збагачує приміщення стилем і організованістю. У цій моделі поєднуються елегантний дизайн і практичність, створюючи атмосферу затишку та характеру у вашому просторі. Особливістю цієї моделі є телескопічні механізми, які забезпечують плавне та легке відкривання та закривання ящиків комода. Це не тільки спрощує доступ до речей, але й зберігає елегантний вигляд меблів. Комод КЛ-4 обладнаний чотирма просторими ящиками, що надають безліч місця для зберігання різноманітних предметів — від одягу до аксесуарів або інших дрібниць. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність і лад у своєму домі. Крім того, цей комод також містить бічні дверцята, за якими розташовані полиці. Це додатковий простір для організації речей, що дає вам зручно зберігати та демонструвати різні предмети, підкреслюючи їх значення в інтер'єрі. Габарити комода: Ширина — 140 см Глибина — 38 см Висота — 93 см Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркасу — ПВХ Матеріал каркасу — ЛДСП Матеріал фасаду — ЛДСП Матеріал крайки фасаду — ПВХ
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною комод від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9912 |
| Артикул | 00000052765 |
| Висота | 93 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Комод у передпокій із ящиками Еверест КЛ-4 Лайт 140х38х93 см Графіт Довгі комоди з дверцятами для спальні |
| Призначення | Для спальні, для вітальні |
| Особливості | Без ручок, з ніжками, з дверцятами |
| Тип товару | Комод |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 5 058 ₴










