
Книжкова полиця навісна з ДСП Еверест ПЛН-2 Лайт Графіт Полка над робочим столом для дому та офісу
991,90 ₴
763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504908
Книжна полиця навісна з ДСП Еверест ПЛН-2 Лайт Графіт Полка над робочим столом для дому та офісу, Дизайн полиці простий і витончений
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Полиця навісна Лайт ПЛН-2
Полиця навісна Лайт ПЛН-2 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.

Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 220 мм
Висота — 280 мм

Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Полиця навісна Еверест ПЛН-2 Лайт Графіт
Полиця Еверест ПЛН-2 з колекції Лайт — це зручне й елегантне рішення для організації простору у вашому інтер'єрі. Поєднуючи в собі стильний дизайн і функціональність, вона доповнить вашу кімнату, надавши додатковий простір для зберігання й декору. Дизайн полиці простий і витончений, даючи змогу легко інтегрувати її в різні стилі приміщення. Надається місце для зберігання різноманітних предметів, чи то книги, фотографії, декоративні елементи, чи то важливі дрібниці. Ця полиця надає унікальну можливість поліпшити організацію простору у вашому домі, додати функціональність і водночас підкреслити стиль вашого інтер'єру. Габарити полиці ПЛН-2 Лайт: Ширина — 80 см Глибина — 22 см Висота — 28 см Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною настінну полицю від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Колір | Графіт |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9921 |
| Артикул | 00000052750 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Назва | Книжкова полиця навісна з ДСП Еверест ПЛН-2 Лайт Графіт Полка над робочим столом для дому та офісу |
| Призначення | Для спальні, вітальні для дитячої |
| Розташування | Настінні |
| Тип товару | Полиця навісна |
- Ціна: 763 ₴






