
Стильний письмовий для офісу стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Графіт, Комп'ютерні столи та письмові
3 517,80 ₴
2 706 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504909
Стильний письмовий для офісу стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Графіт, Комп'ютерні столи та письмові, Матеріал крайки каркаса — ПВХ
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Стіл письмовий Лайт СЛ-1
Стіл письмовий Лайт СЛ-1 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Ширина — 1100 мм
Глибина — 550 мм
Висота — 770 мм
Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) | Графіт |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність шухляди для клавіатури | Да |
| Наявність надбудови | Немає |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Нове |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина: | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Графіт |
Комп'ютерний стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Графіт Комп'ютерний стіл Еверест СЛ-1 з колекції Лайт — це стильне та практичне рішення для організації вашого робочого простору. Цей комп'ютерний стіл надає оптимальне поєднання функціональності, елегантного дизайну та надійності. Стіл має додаткову функціональність у формі бічної тумби з шухлядою, що робить його ще зручнішим і організованішим для робочого простору. Комп'ютерний стіл Еверест — чудове рішення для тих, хто цінує комфорт і функціональність у своєму робочому куточку. Цей стіл дасть вам змогу ефективно виконувати завдання за комп'ютером, зберігаючи водночас стильний і сучасний вигляд вашого робочого простору. Габарити: Ширина — 110 см Глибина — 55 см Висота — 77 см Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП Матеріал фасаду — ЛДСП Матеріал крайки фасаду — ПВХ
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною комп'ютерний стіл від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | графіт |
| Код: | 9922 |
| Артикул | 00000052769 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ніжок | ДСП ламінована |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Назва | Стильний письмовий для офісу стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Графіт, Комп'ютерні столи та письмові |
| Особливості | Тумба |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
- Ціна: 2 706 ₴











