
Підлогова сучасна тумба під телевізор ЛТВ-1400 Лайт 140х38х49 см Графіт, Довгі тумби під TV
4 794,40 ₴
3 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504910
Підлогова сучасна тумба під телевізор ЛТВ-1400 Лайт 140х38х49 см Графіт, Довгі тумби під TV Матеріал фасаду — ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Тумба ТВ Лайт ЛТВ-1400 Графіт

Тумба ТВ Лайт ЛТВ-1400 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 490 мм
Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Тумба під телевізор Еверест ЛТВ-1400 Лайт Графіт
Тумба під телевізор Еверест ЛТВ-1400 з колекції Лайт — це елегантне та функціональне рішення для вашої вітальні або спальні. Ця тумба надає стильне та практичне місце для розміщення телевізора та інших мультимедійних пристроїв, а також для зберігання різноманітних предметів. Тумба обладнана чотирма шухлядами, кожен із яких встановлюється на телескопічні напрямні. Це забезпечує легкість і плавність висування ящиків, що робить доступ до збережених речей зручнішим. Конструкція тумби забезпечує стабільність і надійність під час розміщення на ній телевізора та інших пристроїв. Габарити тумби Лайт: Ширина — 140 см Глибина — 38 см Висота — 49 см Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП Матеріал фасаду — ЛДСП Матеріал крайки фасаду — ПВХ
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною тумбу під телевізор від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 490 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9923 |
| Артикул | 00000052770 |
| Висота | 49 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Підлогова сучасна тумба під телевізор ЛТВ-1400 Лайт 140х38х49 см Графіт, Довгі тумби під TV |
| Тип товару | Тумба для телевізора |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 3 688 ₴





