
Приліжкова тумбочка для спальні Еверест ТЛ-1 Лайт 45х38х49 см Графіт Тумби приліжкові гарні
1 982,50 ₴
1 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504911
Приліжкова тумбочка для спальні Еверест ТЛ-1 Лайт 45х38х49 см Графіт Тумби приліжкові гарні, Матеріал каркаса — ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Тумба приліжкова Лайт ТЛ-1
Тумба приліжкова Лайт ТЛ-1 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Довжина — 450 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 490 мм

Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Тумба приліжкова Еверест ТЛ-1 Лайт Графіт
Тумба приліжкова Еверест ТЛ-1 з колекції Лайт — це практичне та стильне рішення для вашої спальної кімнати. Вона надає зручне місце для зберігання різних предметів і створює функціональний простір поруч із вашим ліжком. Тумба обладнана двома шухлядами на телескопічних напрямних, які забезпечують зручне та організоване місце для зберігання особистих речей, книг, годинників або будь-яких інших предметів, які ви хочете мати під рукою в спальні. Стійка конструкція тумби забезпечує надійну підтримку для вашого приліжкового простору. Приліжкова тумба Еверест ТЛ-1 — це ідеальне рішення, яке допоможе вам організувати простір у спальні, поліпшити доступ до необхідних речей і надати інтер'єру затишку й елегантності. Габарити тумби Лайт: Ширина — 45 см Глибина — 38 см Висота — 49 см Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП Матеріал фасаду — ЛДСП Матеріал крайки фасаду — ПВХ
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною тумбу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9924 |
| Артикул | 00000052755 |
| Висота | 49 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Назва | Приліжкова тумбочка для спальні Еверест ТЛ-1 Лайт 45х38х49 см Графіт Тумби приліжкові гарні |
| Тип товару | Тумба приліжкова |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 1 525 ₴







