
Шафа дводверна платтяна для спальні Еверест ШЛ-2 Лайт Графіт Сучасні шафи з двостулковими дверима
8 291,40 ₴
6 378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504912
Шафа дводверна платтяна для спальні Еверест ШЛ-2 Лайт Графіт Сучасні шафи з двостулковими дверима Ширина — 90 см Глибина — 52 см Висота — 208 см
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Шафа Лайт ШЛ-2 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Ширина — 900 мм
Глибина — 520 мм
Висота — 2080 мм
Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Шафа дводверна Еверест ШЛ-2 Лайт Графіт
Шафа Еверест ШЛ-2 з колекції Лайт — це функціональне та стильне рішення для вашої спальні або передпокою. Він надає зручне й організоване місце для зберігання одягу, білизни та інших речей, а також надає вашому інтер'єру елегантного вигляду. Шафа обладнана двома дверцятами, за якими розташовані полиці та штанга для вішалок. Це надає зручне й організоване місце для розміщення вашого одягу, взуття та аксесуарів. У нижній частині шафи містяться дві шухляди на телескопічних напрямних, які надають додаткове місце для зберігання дрібних предметів, білизни або інших речей. Дводверна шафа Еверест ШЛ-2 з полицями, штангою для одягу та висувними шухлядами — це ідеальне рішення для зберігання й організації вашого одягу й аксесуарів у спальні. Він поєднує в собі функціональність і стиль, роблячи ваш інтер'єр більш організованим і привабливим.
Габарити шафи ШЛ-2 Лайт: Ширина — 90 см Глибина — 52 см Висота — 208 см
Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП Матеріал фасаду — ЛДСП Матеріал крайки фасаду — ПВХ
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною розпашну шафу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Графіт |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9925 |
| Артикул | 00000052771 |
| Висота | 208 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дварок | Дводверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа дводверна платтяної для спальні Еверест ШЛ-2 Лайт Графіт Сучасні шафи з двостулковими дверима |
| Призначення | У спальню, у вітальню, для передпокою, В дитячу |
| Особливості | З шухлядами |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
- Ціна: 6 378 ₴




