
Вішалка настінна в сучасному стилі Еверест Нордик-800 80х3х36 см Компактна передпокій у коридор
830,70 ₴
639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505520
Вішалка настінна в сучасному стилі Еверест Нордик-800 80х3х36 см Компактна передпокій у коридор Графіт + Дуб крафт золотий
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробкуу
Вішалка настінна Еверест Нордик-800 Графіт + Дуб крафт золотий
Вішалка настінна Еверест Нордик-800 з колекції Нордик — це компактне та стильне рішення для ефективної організації простору у вашому домі. З її невеликими розмірами вона прекрасно впишеться в будь-яке приміщення, додаючи функціональності й елегантності вашому інтер'єру.
Основні характеристики:
Ширина — 80 см
Глибина — 3,2 см
Висота — 36 см
Колір: Графіт + Дуб крафт золотий.
Кількість гачків: 5.
Матеріал — ЛДСП/гачки — метал.
Кріплення: У комплекті постачаються всі необхідні елементи для зручного монтажу на стіну. Особливості та переваги:
Компактність і легкість: Невеликі розміри роблять цю вішалку чудовим вибором для обмежених просторів, зберігаючи водночас її функціональність.
Стильний дизайн: Поєднання двох кольорів надає вішалці сучасного та свіжого вигляду, що дає змогу легко поєднувати її з різними стилями інтер'єру.
Практичність використання: Завдяки п'яти міцним гачкам ви зможете зручно розмістити ваш одяг, сумки або аксесуари.
Простота монтажу: До комплекту входить усе необхідне для встановлення, що робить процес монтажу легким і швидким.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шлунок) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною настінне вішакання від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13254 |
| Артикул | 00000053296 |
| Тип | Настінні |
| Кількість гачків для одягу | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Назва | Вішалка настінна в сучасному стилі Еверест Нордик-800 80х3х36 см Компактна передпокій у коридор |
| Тип товару | Вішалка на стіну |
- Ціна: 639 ₴



