
Тумба закрита Еверест Нордик-800 80х38х100 см Графіт + Дуб крафт золотий Тумби для спальні
4 278,30 ₴
3 291 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505530
Тумба закрита Еверест Нордик-800 80х38х100 см Графіт + Дуб крафт золотий Тумби для спальні, Матеріал — ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Тумба-комод Нордик-800
Тумба-комод Нордик-800 — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб
Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 378 мм
Висота — 1000 мм
Багатофункціональність і можливість адаптації роблять цю систему ідеальним вибором для будь-якого житлового або офісного простору.
Тумба закрита Еверест Нордик-800 Графіт + Дуб крафт золотий
Тумба Еверест Нордик-980 з колекції Нордик стане чудовим додаванням до вашої кухні, забезпечуючи зручне й естетичне місце для зберігання кухонного начиння, продуктів та інших необхідних предметів. Також тумба добре підійде для спальні, вітальні або ж у передпокій, надаючи зручності та ладу у вашому домі. Основні характеристики: Ширина — 80 см Глибина — 37,8 см Висота — 100 см Колір: Графіт + Дуб крафт золотий. Двері: 2 закриті двері. Ящик: 1 шухляда зверху на телескопічних напрямних. Матеріал — ЛДСП. Особливості та переваги: Елегантний дизайн: Комбінація двох кольорів надає тумбі свіжого та стильного вигляду, що робить її чудовим доповненням до різних інтер'єрів. Зручність зберігання: Дві закриті двері та шухляда надають різноманітні варіанти для організації зберігання, даючи змогу прибрати речі з очей і підтримувати лад. Телескопічні напрямні: Сучасні технології забезпечують легкість висування ящика, роблячи використання тумби максимально зручним.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шлунник) Молоток. У нас Ви можете купити за доступною ціною тумбу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Графіт |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дварок | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053371 |
| Висота | 100 см |
| Додаткові характеристики | Закриті |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Тумба закрита Еверест Нордик-800 80х38х100 см Графіт + Дуб крафт золотий Тумби для спальні |
| Призначення | У вітальню, для спальні, Офісні, для кухні |
| Тип товару | Тумба |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Код: | 13264 |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування ящика | Да |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 3 291 ₴






