ТОП ПРОДАЖ
-23%

Шафа дводверна Еверест Нордік-990 Графіт + Дуб крафт золотий (DTM-5536)
8 087,30 ₴
6 221 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505536
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа дводверна Еверест Нордік-990 Графіт + Дуб крафт золотий Шафа дводверна Еверест Нордік-990 з колекції Нордік ідеально підходить для створення функціонального гардеробу з окремими зонами для різних видів одягу. Ця дводверна шафа є поєднанням естетики та практичності, створеним для ефективної організації вашого простору. Основні характеристики: Ширина - 99 см Глибина - 49,8 см Висота - 205 см Колір: Графіт + Дуб крафт золотий. Дверцята: 2 закриті дверці. Відділення: Одне відділення з полицями та одне із встановленою штангою. Матеріал - ЛДСП. Особливості та переваги: Стильний дизайн: Комбінація кольорів надає шафі свіжого та сучасного вигляду, ідеально вписуючись у різні стилі інтер'єру. Функціональність: Два відділення забезпечують зручне зберігання різних речей. Відділення з полицями надає місце для одягу, книг та декоративних предметів, а відділення зі штангою створює простір для вішалок. Зручність використання: Двері легко відчиняються, забезпечуючи швидкий доступ до ваших речей, а внутрішній простір організований так, щоб забезпечити максимальну функціональність. Шафу можна використовувати в різних приміщеннях, таких як спальня для зберігання одягу, взуття та аксесуарів, в гардеробній - ідеально підходить для створення функціонального гардеробу з окремими зонами для різних видів одягу, в дитячій кімнаті - для зручного зберігання іграшок, одягу та книг, у коридорі або передпокої - для організації простору та зберігання сезонного одягу та взуття. ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для збирання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною шафу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, кольорової гами та дизайну. Хороші, сучасні та якісні меблі чудово впишуться в інтер'єр Вашого будинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2050 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 498 мм |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 990 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13270 |
| Артикул | 00000053375 |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Комплектація дзеркалом | Без дзеркала |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа дводверна для одягу двостулкової Еверест Нордік-990 Графіт + Дуб крафт золотий, Шафа в спальню |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 221 ₴





