ТОП продаж
-23%

Матрас ортопедический ТМ art Koala Bambo 120х200 см безпружинний 051150 здоровый сон
7 397 ₴
5 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55051150
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац безпружинний двосторонній Ismart Koala Bambo Матрац Koala Bambo від iSmart пропонує комфорт і оптимальну підтримку завдяки комбінації матеріалів. Він обладнаний високоеластичною піною Space Air з масажним ефектом і пінополіуретаном Sleep Well, який забезпечує правильне положення хребта. Середній рівень жорсткості (3 з 5) підходить для більшості користувачів, поєднуючи пружність і м'якість. Висота матраца становить 15 см, а максимальне навантаження — до 130 кг на одне спальне місце, що забезпечує довговічність і комфорт упродовж 10 років. Оптимальний рівень жорсткості Рівень жорсткості «Середній 3» забезпечує оптимальний баланс між підтримкою та комфортом. Матрац не надто м'який, щоб провалюватися, і не надто жорсткий, щоб створювати дискомфорт. Він підходить для людей, яким важливе правильне положення хребта під час сну, але водночас вони хочуть відчувати легку м'якість і пружність поверхні. Середня жорсткість — універсальний вибір для більшості людей із різними вподобаннями щодо комфорту. Склад матраца Трикотажний чохол: зовнішній шар матраца, виготовлений із м'якого та приємного на дотик трикотажного матеріалу. Він сприяє гарній циркуляції повітря, запобігає перегріванню та надає матрацу відчуття комфорту під час торкання. Високоеластична піна Space Air: піна високоеластична та має масажний ефект завдяки своїй профільованій поверхні. Піна повторює контури тіла, створюючи відчуття розслаблення, покращує кровообіг і сприяє швидкому відновленню м'язів під час сну. Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well — це пружний і довговічний матеріал, який швидко відновлює форму та рівномірно розподіляє навантаження. Він забезпечує комфортну підтримку хребта, адаптуючись до вигинів тіла, і створює оптимальний мікроклімат усередині матраца завдяки гарній повітропроникності. Характеристики Тип матраца: безпружинний; Спальне місце: 120х200 см; Висота: 15 см; Макс. навантаження на 1 спальне місце: до 130 кг; Жорсткість: середня; Наповнення: піна Space Air, високоеластичний пінополіуретан Sleep Well; Ткань чехла: трикотаж; Двосторонній: так; Знімний чохол: ні; Термін служби: 10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Space Air, комірчастий пінополіуретан, пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Мікромасажний ефект, Вишивка |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Спальний розмір | Полуторний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17173 |
| Доставка | Відправка 2-4 роб.дня |
| Колекція | Bambo |
| Назва | Безпружинний високий ортопедичний матрац Koala Bambo 120х200 см Полуторний матрац |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 690 ₴




