
Двоспальний ортопедичний матрац ТМ art Koala Solo 160х190 см Тонкі ортопедичні матраци
7 892,30 ₴
6 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55051127
Двоспальний ортопедичний матрац ТМ art Koala Solo 160х190 см Тонкі ортопедичні матраци, Висота: 12 см

Матрац безпружинний двосторонній Ismart Koala Solo
Матрац Koala Solo від iSmart поєднує оптимальну еластичність і комфорт завдяки використанню високоеластичної піни Space Air і пінополіуретану Sleep Well. Середній рівень жорсткості (3 з 5) робить його ідеальним для тих, хто шукає баланс між м'якістю й підтримкою. Масажний ефект піни Space Air сприяє розслабленню м'язів під час сну. Матрац має висоту 12 см і витримує навантаження до 130 кг на одне спальне місце, що забезпечує довговічність і комфорт упродовж 10 років експлуатації.
Оптимальний рівень жорсткості Рівень жорсткості «Середній 3» забезпечує оптимальний баланс між підтримкою та комфортом. Матрац не надто м'який, щоб провалюватися, і не надто жорсткий, щоб створювати дискомфорт. Він підходить для людей, яким важливе правильне положення хребта під час сну, але водночас вони хочуть відчувати легку м'якість і пружність поверхні. Середня жорсткість — універсальний вибір для більшості людей із різними уподобаннями щодо комфорту.
Склад матраца
- Трикотажний чохол: зовнішній шар матраца, виготовлений із м'якого та приємного на дотик трикотажного матеріалу. Він сприяє гарній циркуляції повітря, запобігає перегріванню та надає матрацу відчуття комфорту під час торкання.
- Високоеластична піна Space Air: піна високоеластична та має масажний ефект завдяки своїй профільованій поверхні. Піна повторює контури тіла, створюючи відчуття розслаблення, покращує кровообіг і сприяє швидкому відновленню м'язів під час сну.
- Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well — це пружний і довговічний матеріал, який швидко відновлює форму та рівномірно розподіляє навантаження. Він забезпечує комфортну підтримку хребта, адаптуючись до вигинів тіла, і створює оптимальний мікроклімат усередині матраца завдяки гарній повітропроникності.
Характеристики
- Тип матраца: безпружинний;
- Спальне місце: 160х190 см;
- Висота: 12 см;
- Макс. навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг;
- Жорсткість: середня;
- Наповнення: піна Space Air, високоеластичний пінополіуретан Sleep Well;
- Ткань чехла: трикотаж;
- Двосторонній: так;
- Знімний чохол: ні;
- Термін служби: 10 років.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | комірчастий пінополіуретан, пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Мікромасажний ефект, Вишивка |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17194 |
| Доставка | Відправка 2-4 роб.дня |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Двоспальний ортопедичний матрац ТМ art Koala Solo 160х190 см Тонкі ортопедичні матраци |
| Умови оплати | Передплата 10-50% або Промоплата, Оплата частинами |
- Ціна: 6 071 ₴




