
Кухонна шафка вітрина на кухню Еверест Еко 800 дуб крафт білий +графіт 80х30х58 см
1 935,70 ₴
1 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071002
Кухонна шафка вітрина на кухню Еверест Еко 800 дуб крафт білий +графіт 80х30х58 см від меблевої фабрики Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Відкрийте для себе новий рівень зручності та стилю з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Цей елегантний модуль стане ідеальним доповненням до вашої кухні.. Його компактні розміри дають змогу ефективно використовувати простір, а стільниця забезпечує додаткову робочу площу для приготування їжі. Завдяки сучасному дизайну, цей модуль легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку сучасності та затишку.
Не проґавте можливість зробити вашу кухню функціональною та стильною. Кухонний модуль не тільки практичний, але й має естетично привабливий вигляд. Його висока якість матеріалів гарантує довговічність і зносостійкість, а легкий догляд дасть змогу вам насолоджуватися ним без зайвих турбот. Виберіть Еверест Еко та створіть кухню, що поєднує сучасний дизайн, зручність і екологічну чистоту для вашого дому!
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Крафт білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло матове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18798 |
| Клас кухні | Економ |
| Назва | Кухонна шафка вітрина на кухню Еверест Еко 800 дуб крафт білий +графіт 80х30х58 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Поверхня кухні | Матова |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Верхние |
| Тип товару | Кухонний модуль |
- Ціна: 1 489 ₴

