
Тумба кухонна нижня з ящиком Еверест Еко 800 дуб крафт білий +графіт + білий 80х46х82 см
2 731,30 ₴
2 101 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071021
Тумба кухонна нижня з ящиком Еверест Еко 800 дуб крафт білий/графіт/білий 80х46х82 см
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
Відкрийте для себе новий рівень зручності та стилю з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Цей елегантний модуль стане ідеальним доповненням до вашої кухні.. Його компактні розміри дають змогу ефективно використовувати простір. Завдяки сучасному дизайну, цей модуль легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку сучасності та затишку.
Не проґавте можливість зробити вашу кухню функціональною та стильною. Кухонний модуль нижній Еверест Еко не тільки практичний, але й має естетично привабливий вигляд. Його висока якість матеріалів гарантує довговічність і зносостійкість, а легкий догляд дасть змогу вам насолоджуватися ним без зайвих турбот. Виберіть Еверест Еко та створіть кухню, що поєднує сучасний дизайн, зручність і екологічну чистоту для вашого дому!
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Крафт білий , Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18818 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня з ящиком Еверест Еко 800 дуб крафт білий + графіт + білий 80х46х82 см (DTM-071021) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 2 101 ₴

