
Тумба кухонна нижня Еверест Еко 600 дуб крафт білий/білий 60х46х82 см Кухонний модуль
2 025,40 ₴
1 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071025
Тумба кухонна нижня Еверест Еко 600 дуб крафт білий/білий 60х46х82 см Кухонний модуль БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Кухонний модуль нижній Еверест Еко 600 дуб крафт білий/білий (без стільниці)
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль нижній Еко 600 від меблевої фабрики Еверест — це функціональне рішення для будь-якої кухні. Дві дверцята за якими розташована полиця для кухонного приладдя. Модуль допоможе раціонально організувати місця для зберігання харчових продуктів і необхідних пристроїв. Виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 60 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18822 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня Еверест Еко 600 дуб крафт білий/білий 60х46х82 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 558 ₴
