
Тумба кухонна нижня з ящиком Еко 500 дуб крафт білий +графіт + білий 50х46х82 см Кухонний модуль
2 061,80 ₴
1 586 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071029
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еверест Еко 500 дуб крафт білий/графіт/білий (без стільниці)
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еко 500 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Він складається з одного ящика на роликових напрямних і полиці, яка розміщена за дверцятами для зберігання різного кухонного приладдя та посуду. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 50 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Крафт білий , Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18825 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня з ящиком Еверест Еко 500 дуб крафт білий + графіт + білий 50х46х82 см (DTM-071029) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 586 ₴

